Naša ekipa Omisli.si je že preverila tega ponudnika, zato mu lahko zaupate. Preverili smo:
V podjetju Birokrat IT d.o.o. se ukvarjamo z razvojem in prodajo programske opreme. Ponujamo sodobne poslovno informacijske rešitve za podjetja, samostojne podjetnike, društva, javne zavode, hotelsko-turistične objekte, trgovine, gostinske lokale ipd..
Osnovni izdelek našega podjetja je programski paket Birokrat, s katerim si boste olajšali delo in prihranili čas pri obveznih in nepriljubljenih opravilih kot so izdelava računov, obračun potnih nalogov, izpolnjevanje raznih zakonsko predpisanih obrazcev in podobno. Na voljo vam je več različic, tako da lahko funkcionalnost programa prilagodite svojim željam in potrebam.
Izdelki in storitve, ki jih nudimo:
Računovodstvo v oblaku
Davčna blagajna na ključ (za Android, desktop, Windows...)
Programi Birokrat:
Birokrat: Birokrat je program za vodenje knjigovodstva - poslovanja, skladišča, glavne knjige oz. računovodstva.
Birokrat POS: Birokrat POS je en izmed modulov programa Birokrat. Birokrat POS je program za vodenje maloprodajne trgovine, gostinskega lokala.
Birokrat ANDROID: Najpreprostejša rešitev za pametne telefone in tablice, ki delujejo na os Android
DAVČNE BLAGAJNE: Rešitev za davčne blagajne za os MS Windows in za Android,
Hotelir: Hotelir je program za vodenje hotelsko turističnega objekta.
Birokrat elShop: Spletna trgovina samostojno ali v povezavi s programom Birokrat
Prireditelj - prodaja vstopnic: Prireditelj je program za organizacija prireditev, prodajo kart, ...
Receptor: Receptor je program za vodenje izobraževalnih, športnih, kulturnih dejavnosti z evidenco članstva.
Brezplačni program Računi in potni nalogi: Program za izdajo računov in obračun potnih nalogov.
Mobilna prodaja, Čitalci, Inventure: Prenosne terminale/čitalce črtne kode lahko uporabljate za prodajo na terenu.
Izdelava poslovnih aplikacij po naročilu: Vaši procesi bodo enostavnejši, bolj definirani in časovno hitrejši kot kadarkoli prej.
O nas: Vsa naša programska oprema je plod lastnega razvoja. Naše več kot 25 letne izkušnje so zagotovilo za odlično rešitev. Trenutno naše poslovno-informacijske rešitve uporabljajo več kot 14.000 uporabnikov po celi Sloveniji.
Poslovno informacijske rešitve: Veleprodaja, Maloprodaja, Storitve, Računovodstvo, Proizvodnja, Gostinstvo, Turizem, Hotelirstvo, Ticketing, Internetna trgovina, Izdelava internetnih strani – CMS sistem
Naše rešitve uporablja že več kot 14.000 uporabnikov. Skupaj s poslovnimi partnerji uporabnikom naših programskih orodij zagotavljamo hiter servis in strokovno pomoč po vsej Sloveniji.
Vse reference in mnenja uporabnikov najdete na povezavi: http://www.birokrat.si/izjave-uporabnikov/
Uvrščamo se med 6 največjih slovenskih razvojnih ponudnikov programske opreme. Leta 1997 smo pridobili naziv Microsoft Independent Software Developer, štiri leta smo izpolnjevali Microsoftove zahteve za pridobitev statusa Microsoft Certified Solution Provider, v letu 2001 smo pridobili naziv Microsoft Certified Partner in ga v letu 2007 oplemenitili v Microsoft Gold Certified Partner.
Kakovost našega poslovanja potjujejo tudi nazivi: Microsoft Small Business Specialist, kompetence Information Worker Solutions Competency in Networking Infrastructure Solutions Competency.
TOP 10 izbor najboljši ponudniki (izdelava spletne strani po meri (java, pyhton, php, javascript, html, css, sql, django, ...)) je narejen na podlagi ocen preteklih strank in preko 43 drugih dejavnikov kvalitete, ki vplivajo na Omisli.si rang za leto 2022. Seznam osvežimo vsak dan.
Če poznate ponudnika za razvoj in programiranje in menite, da manjka na seznamu , mu posredujte to povezavo.
Izdelava spletne strani zahteva znanje o jezikih, ki se uporabljajo pri ustvarjanju in oblikovanju le-te. Znanje le enega jezika skoraj zagotovo ni dovolj za izdelavo kvalitetne in funkcionalne spletne strani. Najbolj poznani jeziki, ki bodo prišli prav vsakemu, ki se bo lotil izdelave spletne strani so Java, JavaScript, Python, HTML, CSS, PHP, SQL in Django. Izdelava spletne strani zahteva tako programske jezike, kot tudi označevalne jezike, jezike za delo s podatkovnimi bazami in jezike za stilizacijo. Našteti jeziki imajo v primerjavi drug z drugim različne funkcije.
Java je eden izmed najbolj popularnih programskih jezikov in je prenosljiv. Programeji ga uporabljajo za razvijanje vsebin spletnih strani, programske opreme, aplikacij in iger. Izdelava spletne strani tako spada med stvari, ki jih programerji opravljajo s pomočjo programskega jezika Java. Omogoča tudi programiranje aplikacij na mobilne telefone ter pametne telefone, ki imajo operacijski sistem Android. Java je uporabljena pri mnogo aplikacijah, ki so narejene za Android. Preden lahko nekdo reče, da zares dobro pozna programski jezik Java, mora učenju le-tega posvetiti precej časa, saj zna biti spoznavanje samega jezika dokaj težavno.
JavaScript je prav tako jezik za spletno programiranje, a ni enak programskemu jeziku Java. Razvit je bil z namenom, da bi programerjem nudil pomoč pri izdelovanju spletnih strani, ki so interaktive (animacije, pop-upi in podobno). Uporablja se pri front-end, vizualnem delu, razvijanja aplikacij. Ta programski jezik lahko uporablja kdorkoli, saj za uporabo ni potrebno imetje licence. Uporabljajo ga tudi večja podjetja. Prednost pa je tudi v temu, da je JavaScript podprt s strani vseh novodobnih spletnih brskalnikov.
Python je programski jezik, ki ga ponavadi priporočajo začetnikom. Je zelo preprost za uporabo, zahvaljujoč poenostavljeni sintaksi oziroma skladnji. Python ne vsebuje podpičij in zavitih oklepajov, zato je njegova uporaba enostavnejša od uporabe JaveScript ali kakšnega drugega jezika. Seveda morajo imeti začetniki neko osnovno znanje, a v primerjavi z ostalimi programskimi jeziki, od njih Python zahteva krajše kode. Za enako stvar bi tako v Pythonu uporabili krajš zapis, kot na prier v Javi. Uporablja se za najrazličnejše spletne strani in aplikacije, video igre ter tudi na področju umetne inteligence. Tudi zelo prepoznavna spletna mesta, kot so Facebook, YouTube, NASA in Google, uporabljajo programski jezik Python.
Django omogoča ustvarjanje spletnih aplikacij. Gre za orodje z odprto kodo, se pravi, da je koda dostopna vsem. Temelji na programskem jeziku Python. Najpomembnejši funkciji, ki ju ima Django, je poenostaviti izvedbe velikih internetnih aplikacij ter tudi funkcijo ustvarjanja vezi s podatkovnimi bazami. S pomočjo orodja Django lahko preprosto in v kratkem času ustvarimo zmogljive spletne strani.
HTML je okrajšava za Hyper Text Markup Language, če prevedemo v slovenščino, jezik za označevanje nadbesedila. Gre za označevalni jezik, ki ni statičen, ampak dinamičen, hkrati pa dopušča izdelavo dobre spletne strani z nekoliko manj kode, kot pri ostalih jezikih. Preko značk in atributov omogoča ustavrjanje izhodišč spletnih strani, saj je označevalni jezik. V resnici bi lahko rekli, da je HTML neke vrste sredstvo, ki pripomore k združevanju spletnega mesta. Uporablja se ga za dodajanje naslovov, vstavljanje slik, ustvarjanje povezav, prelome nadzornih vrstic, sestavljanje tabel, poudarjanje določenega besedila in še mnogo več.
CSS je jezik za stilizacijo, ki se uporablja za ustvarjanje in oblikovanje spletnih strani. Je okrajšava za Cascading Style Sheets, po slovensko, kaskadne stilske podlage. Ta programski jezik nam dovoljuje hitro in preprosto urejanje barv, oblik, poravnave, pisave, razmikov in pozicij na spletnih straneh. Lahko bi rekli, da določa, kako se bodo sestavni deli HTML spletne strani prikazovali na sprednji spletni strani.
PHP je okrajšava za PHP: Hypertxt Preprocessor, ki izvira iz Personal Home Page Tools. V slovenščini bi lahko rekli orodja za osebno spletno stran. Gre za odprtokodni programski jezik, ki je uporabljen zelo pogosto. Se pravi je brezplačen jezik, saj je koda odprta, dostopna vsem. PHP je na nek način soroden programskim jezikom z običajno strukturo, hkrati pa programerjem z veliko znanja in izkušnjami omogoča razvijanje zapletenih uporab. Ponuja tudi ustvarjanje dinamičnih spletnih vsebin. Uporablja se za back-ende spletnih strani in aplikacij, se pravi urejanje “ozadja“ spletnih strani. PHP uporablja, med drugim, vsem poznan Facebook in platforma WordPress, ki ljudem ponuja, da si sami oblikujejo blog ali spletno stran. Res pa je, da se v zadnjih letih tržni del PHP-ja manjša.
SQL je okrajšava za Structured Query Language oziroma, v slovenšino prevedeno, strukturirani povpraševalni jezik za delo s podatkovnimi bazami. Se pravi, s pomočjo jezika SQL lahko upravljamo relacijske podatkovne baze. Ima tudi možnost izdelovanja poizvedb po podatkovnih bazah. Res je, da SQL ni programski jezik, a je vseeno pomemben pri programiranju, saj služi ustvarjanju, urejanju (združevanju, prikazovanju in podobno) in iskanju podatkov, ki jih potem s pomočjo SQL lahko tudi prikažemo po naši želji. S pomočjo SQL lahko tudi optimiziramo delovne procese in v kratkem času definiramo, katere podatke želimo, iz kje jih želimo in pa, kako želimo prikazane.
Programer je v splošnem strokovnjak iz področja strojništva ali računalništva. Temeljno znanje ki ga ima, je specializacija za osnovne postopke razvijanja informacijskih sistemov, torej pisanje računalniških programov. Spletno programiranje pa je že bolj specifično znanje, ki ga imajo zgolj spletni programerji.
Programskih jezikov mnogo, zato je razumljivo, da malokdo zares pozna prav vse. To je razlog ki nas spodbuja, da se najprej pozanimamo, za katere izmed programskih jezikov ima spletni programer poglobljeno znanje. Vsak izmed njih ima nemalo znanja o programskih orodjih in zmožnostih razvijanja operacijskega sistema. Nekateri programerji pa imajo tudi poglobljena znanja iz konkretnih področji, kot je na primer spletno programiranje. Prav tako poznajo metode in postopke testiranja ter sestavljanja programov in njihovih sestavnih delov. Vsi, brez izjeme, razumejo zgradbo naših naprav in programov, ki jih je treba upoštevati pri samem razvijanju programov.
Vsak spletni programer zna sledeče programske jezike: HTML, CSS in JS (JavaScript). Nekateri znajo tudi PHP in MySQL. Vsak izmed njih zna delati z orodji in z gostovanjem (objavljanje spletnih strani), odpravljati napake in verzionirati kode – GIT. Pozna osnove grafičnega oblikovanja, zaledne sisteme (SQL, NoSQL, Node.JS, JSON, API in gostovanje v oblaku AWS ali MS Azure) in podatkovne baze ter knjižnice (Bootstrap, jQuery, Google charts, D3.js, Parsley in React) ter ogrodja (Angular, Node.JS, Ember in Vue). Prav tako, vsaj okvirno, pozna tudi Laravel framework.
Na področju, kot je spletno programiranje, je sprotno usposabljanje na letni ravni izredno velikega pomena. V splošnem se znanje iz področja tehnologije in programiranja hitro nadgrajuje in spreminja, zato je pomembno, da se programerji stalno usposabljajo in vedno znova pridobivajo novo znanje. Pri delu mu zelo prav pride tudi znanje angleškega jezika, ki ga je ravno tako priporočljivo obnavljati in uporabljati na dnevni ravni.
Zagotovo pa ima vsak spletni programer veščine, kot so samostojnost, organiziranost, izjemna natančnost, zmožnost dela v timu, imajo pa tudi bogato domišljijo.
Spletni programer je oseba, ki ustvarja tehnično delo spletnih mest in aplikacij. Spozna se na kode, a to še ne pomeni, da je koder. Načeloma ima tudi temeljna znanja o programski opremi. Gre torej za znanje, ki je potrebno za izdelavo spletnih strani ali orodij za upravljanje vsebine in podobno. A to ni njegovo primarno področje dela, kljub temu da pozna Wordpress in WooCommerce. Poznavanje orodij za izdelavo spletnih strani je zanj zelo uporabno znanje, samo specifično programiranje spletnih strani pa je nadgradnja tega primarnega znanja. Razume torej, kako delujejo spletne strani, kako so elementi med seboj povezani ter prav tako pozna orodja, ki mu pomagajo pri izdelavi lastne spletne strani.
Navadno opravlja dela, kot so razvijanje, prilagajanje in vzdrževanje spletnih trgovin, torej pisanje lastnih vtičnikov ter pomoč pri razvoju internih sistemov.
Programerji se ločijo po tem, katere programske jezike obvladajo. Poznamo več vrst programerjev, kot so programerji sistemske administracije, programerji specifičnih naprav (eden izmed teh je na primer računalniški programer), analitiki računalniških sistemov in tako dalje. Eni izmed njih so tudi spletni programerji. Skratka, možen razpon znanja programerjev je tako širok, da so ga delili na več specializacij.
Mit ki govori o tem, da je celotno znanje, ki ga potrebuje programer, dostopno na internetu, še zdaleč ne drži. Res je, da so bile v namen dodatnega izobraževanja ustvarjene brezplačne platforme in številni interaktivni spletni tečaji. A konec koncev, svojo napravo rajši zaupajmo osebi s priznanim certifikatom. Obstajajo namreč certifikati za skoraj vse programske jezike ali programske produkte, ki so specifični za določenega prodajalca. Tako se priznan in dober programer loči od samouka.
Programiranje je zgolj eden izmed ključnih korakov pri izdelavi vsake na novo nastajajoče spletne strani. Spletno programiranje je v resnici tehnična izvedba izdelave spletne strani.
Samo programiranje se tako navadno opravlja na podlagi določenega urejevalnika, končno različico spletne strani pa se postavi na izbrano domeno. Pri tem se navadno uporablja pristop, ki je usmerjen predvsem v uporabniško izkušnjo. Fokus je torej usmerjen na dobro izkušnjo, ne glede na to, s katere naprave se dostopa do spletne strani. Kar pomeni, da programer spletno stran izdela tako, da je ta prilagojena veliki večini modernih naprav. Pri tem mu prav pridejo tudi znanja grafičnega oblikovanja, ki uporabnikom bodoče strani omogoča dober pregled in nadzor nad spletno stranjo.
Da, spletni programer je sopomenka za spletnega razvijalca. Gre torej za osebo, ki omogoča in skrbi za to, kaj določeno spletno mesto stori v določenem trenutku in ob določenem kliku.
Ker sem potrebovala hitro in enostavno izdelavo nove spletne strani sem se obrnila na Foreach labs, saj jih poznam že vrsto let in z njimi uspešno sodelujem. Zelo sem zadovoljna z njihovim izdelkom.
Ekipa Foreach Labs prisluhne in usmerja z zelo primernimi predlogi, ki so tudi plod njihovih izkušenj in sodobnega razmišljanja. Omeniti je potrebno tudi njihov zelo primeren/profesionalen način komunikacije in organiziranosti pri projektih.
Z ekipo smo sodelovali pri razvoju mobilne aplikacije in smo zelo, zelo zadovoljni. So hitri, odzivni in profesionalni.
Strokovni, odzivni in agilni. Ne le izvajalci IT rešitev, temveč zaupanja vredni razvojni partnerji, ki s svojimi idejami vedno doprinesejo k nadgradnji razvoje reštive. Ekipa s širokim znanjem in poznavanjem naprednih tehnologij, vselej zagotovi da skupaj ustvarjamo digitalne presežke.
Izredno kvalitetna storitev in dober team.
Odlična komunikacija in storitev.
Foreach Labs je izvrstna ekipa, ki nam je v zadnjih nekaj letih postavila in urejala že kar nekaj spletnih strani. So izjemno strokovni in vedno odzivni ter pripravljeni pomagati v zagatah.
Vedno pripravljeni na rešitev, hitri in odzivni
Zelo profesionalni, oeben pristop, zelo priporočam
Ponudnik se je zelo potrudil pri izdelavi naročene spletne strani, upošteval je vse moje želje in popravke in na koncu dostavil res kavaliteten izdelek.
Zelo se zadovoljen s storitvami podjetja PhaseLab. So profesionalni in zanesljivi. Priporočam!
Ko potrebujete storitev, pošljite povpraševanje, ki ga posredujemo lokalnim ponudnikom, ki jim zaupamo.
Kmalu boste prejeli ponudbe kvalificiranih ponudnikov, ki so na voljo.
S pomočjo prispelih ponudb, mnenj preteklih strank in svetovalca Omisli.si izberite vam najboljšega ponudnika.
Iščete delo in si želite več zaslužka?
Včlanite se v največji posredovalnik povpraševanj in ponudb v Sloveniji.
Brezplačen vpis, zato pohitite z registracijo.