Slike so izjemne, pristne, spontane kar mi je najbolj všeč. Čeprov smo imeli malo smole z boleznijo se je Nika brez problema prilagodila. Upoštevala je vse moje želje in ideje. Mlajši otrok ni hotel sodelovati na slikanju ampak ga je lepo zmotivirala in se skozi slike sploh ne opazi. Res se vidi, da fotografira z dušo in srcem. Enkrat Nohea vedno Nohea!