Bil sem zelo zaprta oseba, imel strahove, bil nesamostojen,...vse to se je spremenilo, sem popolnoma drugacen clovek, samozavesten, odgovoren, drugace vidim zivljenje, sebe in vse okrog sebe...imam tudi sladkorno bolezan tipa I, ki se mi je zelo izboljsalo tudi na tem podrocju, na trenutka trebusna slinavka ze sama dela