Fantje so profesionalci, od prvega stika do slovesa. Poleg tega pa še pristni in sproščeni. Najboljši band za dober oldschool rock party za vse generacije, zabava zagotovljena. Izobraženi glasbeniki, na izjemno visokem nivoju glasbenega izražanja in zagotovo ne sodijo med "garaža bande". Dogovorjenega se držijo, niso narejeno prijazni, ampak zagotovo ob zaključku ne boste samo zadovoljni z njihovo glasbo in nastopom, ampak boste postali Zebra fani, ki se boste ob zaključku večera poslovili kot prijatelji. Ekipa, hvala, da te nesebično prispevali k nepozabni moji 40-ki, želim vam vse dobro.