Monika, tvoja joga smeha je tako fajn, ker je vse res fajn!
Smejimo se že, ko pridemo tja in ves čas...
Na vsako uro se res dobro pripraviš. Vedno nas pričakaš radostna, igriva in zabavna, s polno energije in pozitivne naravnanosti!
Mislim, da bi se morali več smejati in na sploh Življenje živeti tako, da se mu predamo.
Preveč jemljemo vse resno! Smeh je polj zdravja in moral bi biti prisoten v bolnicah, šolah, na delovnih mestih....