Z avtom sem šel na polepitev s folijo in moram reči, da sem izjemno zadovoljen z rezultatom! Avto izgleda vrhunsko, delo je bilo opravljeno natančno in profesionalno. Tudi komunikacija je bila odlična – vse so mi lepo razložili in upoštevali moje želje. Priporočam vsem, ki razmišljajo o takšni nadgradnji svojega vozila!