Po priporočilu prijatelja sem tu praznoval rojstni dan in sigurno bom še kdaj.
Najprej smo imeli večerjo z družino, v umaknjenem delu restavracije. Po dogovoru smo prinesli svojo torto.
Po končani večerji so prišli še ostali povabljeni in imeli smo zabavo do nočnh ur. Dovolili so mi, da en dan prej prinesem svojo pijačo po izbiri (da so jo ohladili do zabave), kar nisem prinesel sem izbral pri njih. Pomagali so mi z nekaj ponudbami za galsbeno spremljavo na zabavi, na koncu sem izbral DJ-a, ki se je super prilagajal dogajanju in glasbenim željam.
Definitivno bom imel tu še kakšno zabavo in lokacijo priporočil prijateljem.