Zelo sem vesela, da sem izmed vseh ponudnikov izbrala ravno Matejo. Navdušili so me njena pristnost, preprostost, občutek kot da si na kavi s prijateljem, ki mu lahko vse poveš...
Mateja mi je v mojem turobnem stanju zelo pomagala in vem, da se najine poti še srečata.
Močno priporočam vsem. Ne bo vam žal.