Podjetje M&S-ING sem izbral izmed večjega števila ponudb in lahko rečem, da sem se prav odločil. Nadzornik je na gradbišču pogosto prisoten, se dogovarja z izvajalci in usklajuje z nadzornikom podjetja, ki mi je hišo gradilo (montažna hiša). Predvsem pa mi je všeč, da kadarkoli sem imel kakršnokoli vprašanje, sem dobil strokoven odgovor. Podjetje toplo priporočam zaradi strokovnosi, izkušenj in dobrega odnosa.