Omisli.si mi je stranke priskrbel v prvem tednu sodelovanja. Včlanila sem se v njihov letni paket – če ceno letnega paketa primerjam z oglaševanjem v Googlu je le-ta neprimerljivo ugodna. Kontakte dobivam na dnevni ravni, ne uspem se slišat z vsemi.
Omisli.si je veliko, a zelo pregledno spletno tržišče, kjer imajo potrošniki možnost najti primernega ponudnika, ponudniki pa se s svežimi, hitrimi in predvsem konkurenčnimi odzivi trudimo pridobiti njihovo pozornost. Mi smo preko Omisli.si pridobili že kar nekaj zadovoljnih strank.
Najbolj cenim idejo samo. Idejo o povezovanju, združevanju in sodelovanju ljudi. Všeč mi je struktura spletne strani, ki je uporabnikom, tako ponudnikom, kot iskalcem enostavna.
Na Omisli.si sem že 3 leta in sem zadovoljen. Ker vedo kaj delajo, se to odraža tudi na zadovoljstvu uporabikov.
Priporočam, ker so fer in korektni do nas izvajalcev in podjetnikov!