Omisli.si predstavlja sodoben in hiter način za pridobivanje povpraševanj. Naše podjetje, ki se ukvarja z grafičnim oblikovanjem in fotografijo je na ta način zaključilo že več uspešnih projektov, zato smo dokaz za to, da dobra ideja deluje tudi v poslovnem svetu.
Omisli.si mi je stranke priskrbel v prvem tednu sodelovanja. Včlanila sem se v njihov letni paket – če ceno letnega paketa primerjam z oglaševanjem v Googlu je le-ta neprimerljivo ugodna. Kontakte dobivam na dnevni ravni, ne uspem se slišat z vsemi.
Najbolj cenim idejo samo. Idejo o povezovanju, združevanju in sodelovanju ljudi. Všeč mi je struktura spletne strani, ki je uporabnikom, tako ponudnikom, kot iskalcem enostavna.
Odločili smo se, da se osredotočimo samo na Omisli.si za pridobivanje del, saj ste najuspešnejši, preverjeno iz prve roke! Tako pri plačilnih dogovorih, razumevanju in potrpežljivosti, to je za nas ponudnike najpomembnejše, upam da boste še dolgo tako poslovali.
Všeč mi je v prvi vrsti vaša odzivnost in fleksibilnost, pa vaši bonusi, za nas člane. Dodatne nagrade, če priporočimo, nove seveda zaupanja vredne ponudnike. Pa stranke, so večina res super. Res smo zadovoljni.