Izredno prijazna lastnika, vedno pripravljena pomagati in vskočiti na pomoč. Lokacija je idealna za pohodnike ter vse, ki želijo uiti mestnemu hrupu. Celotnega vzdušja in seveda razgleda, se ne da opisati. Vendar je bila celotna izkušnja kot iz pravljice! :)