Napisal e mail v roku 1 dneva,me je poklical g.Rok sva,se dogovorila za ogled hiše ki je bila potrebna adaptacije.Prejel ponudbo za delo in material (v uglednem času) Z ženo dva se odločila za njih in lahko rečem samo kapo dol,da taka podjetja za prenovo še obstajajo v tem času.Vse deluje kot mora,izgled po prenovi je pa top.Priporočam imajo vse (od dobrih mojstrov ,kopalniške opreme,parketa,kuhinje..Vse na,enem mestu.
Še enkrat hvala g.Roku.