Zelo čista in urejena gospa. Dela hitro in temeljito. Zelo prijazna. Poklicali jo bomo še kdaj. Hvala, gospa Edina.
Najlepša hvala za lepo mnenje. Veseli nas, da ste zadovoljni z našimi storitvami, in veselimo se nadaljnjega sodelovanja.