fb
mobile menu icon
Ansambel Ultrazvok - Logotip
Ansambel Ultrazvok
5,0
(143)
Glasbeni nastopi
Ni avatarja
  • Tomaž P.
Prijaznost:
Razmerje cena/kvaliteta:
Kvaliteta storitve:
Hitrost in odzivnost:

Pred 25 in več leti, smo kot dijaki in študenti vsak konec tedna hodili plesat v Festivalno dvorano.

Od takrat sem bil že na mnogih prireditvah in plesih, a nikoli tudi približni ni bilo več vzdušja "stare" Festivalne. Tudi v Festivalni so kasneje še vrteli plesno glasbo, ampak mp3-ji iz računalnika in slabo ozvočenje niso mogli niti približno vrniti tistega vzdušja ...

V letošnjem letu smo ob neki posebni priložnosti najeli ansambel ULTRAZVOK in v nekaj urah dejansko podoživeli vse tiste dobre stare glasbene in plesne občutke, ki smo jih doživljali 25 let nazaj.

Doroteja, Roman in Tomaž so nam v živo zaigrali in zapeli odlično plesno glasbo, in kar je danes še posebej redko, s pravimi plesnimi ritmi.

Nabor pesmi smo si predhodno izbrali iz širokega repertoarja blizu 400 skladb, za vse okuse.

Inštrumenti, ki so jih prinesli s seboj (kitara, 2 x saksofon, klarinet, trobenta, ..), niso bili samo za okras, petje je bilo intonančno natančno. Videlo se je, da to počnejo iz srca in da v igranju in petju vsi zares uživajo.

Nastop je bil profesionalen, vmes pa ravno prav in na pravem mestu tudi duhoviti komentarji - vse na nivoju. Na neprisiljen način so tako pripravili k sodelovanju tudi najmlajše in najstarejše goste, tudi tiste, za katere si ne bi mislil, da bodo kadarkoli stopili na plesišče.

100% priporočam!

(Želim si, da bi se našel kakšen organizator plesov, ki bi angažiral take skupine, kot je Ultrazvok, da bi mi, ki imamo veselje do kakovostne glasbe in tudi radi zaplešemo, ob koncu tedna zvečer v kakšni lepi dvorani spet lahko uživali in se malo pretegnili :))

  • Tomaž P., pon. 08. Apr 2019, 13:29
  • Nazadnje popravljeno tor. 09. Apr 2019, 10:20
Nazaj na profil ponudnika Ansambel Ultrazvok